UDSTILLINGSRESULTATER
Amazing Tiklo's Let Me Entertain You"Liza"

født 18. august 2020
 
DATO STED ARRANGØR DOMMER KLASSE RESULTAT KRITIK
26.11.2022 Strib Dansk Berner Sennen Klub's Juleudstilling Cornelia Hug, DE Åben klasse    
13.11.2022 Herning Dansk Kennel Klub, Cacib Boris Spoljaric, HR Åben klasse    
12.11.2022 Herning Dansk Kennel Klub, Cacib Birte Scheel, DK Åben klasse    
23.10.2022 Frederiks Dansk Berner Sennen Klub Bastian Harnik, PL Åben klasse    
22.10.2022 Frederiks Dansk Berner Sennen Klub Tom Kelly, GB Åben klasse    
28.08.2022 Hasmark Dansk Berner Sennen Klub Maddalena Manciani, Italien Åben klasse Excellent, CK PDF
27.08.2022 Hasmark Dansk Berner Sennen Klub Fabrizio La Rocca, Italien Åben klasse Very Good PDF
13.08.2022 Ronneby Blekinge Kennelklubb Bas Bosch Mellemklasse Excellent, 1. vinder, 2BTK, Resv. Cert  
07.08.2022 Horsens Dansk Kennel Klub, kreds 5, Nordisk udstilling Jarmo Tapani Hilpinen Mellemklasse Excellent, 1. vinder, CK, 3 BTK, Cert PDF
30.04.2022 Erritsø Dansk Berner Sennen Klub Regula Bürgi-Rindlisbacher Mellemklasse Very Good, 3 vinder PDF
09.04.2022 Slagelse Dansk Berner Sennen Klub Anna Kochan, Polen Mellemklasse Very Good PDF
20.03.2022 Årslev Dansk Berner Sennen Klub Jan Herngren Mellemklasse Excellent, 4. vinder PDF
19.03.2022 Årslev Dansk Berner Sennen Klub Johnny Andersson, Sverige Mellemklasse Excellent, 4. vinder PDF
13.02.2022 Fredericia Dansk Kennel Klub "Cacib" Satu Ylä-Mononen Junior Excellent 2. vinder PDF
14.11.2021 Herning Dansk Kennel Klub "International Udstilling" Claudio De Giuliani Junior Excellent 2. vinder (10) PDF
13.11.2021 Herning Dansk Kennel Klub "Nordisk Udstilling" Rui Oliveira Junior Excellent PDF
12.11.2021 Herning Dansk Kennel Klub "International Udstilling" Saija Juutilainen Junior Good PDF
17.10-2021 Frederiks Dansk Berner Sennen Klub Elin Normannseth Junior Very Good (uden pels) PDF
16.10.2021 Aars Dansk Kennel Klub, kreds 7 "Nordisk Udstilling" Martin Johansson Junior Good (Uden pels) PDF
01.07.2021 Brørup Dansk Kennel Klub, kreds 4 "Nordisk Udstilling" Birgitta Svarstad Junior Excellent PDF
30.05.2021 Hasmark Dansk Berner Sennen Klub Birgitte Gothen Debut i Junior Excellent, 3 vinder (17) PDF
24.04.2021 Slagelse Dansk Berner Sennen Klub Gunnar Nymann Hvalpeklasse SL, 2 vinder   

 
Klik her for at få dit eget GoMINIsite